BGS Pilates Studio

Yoga ile forma girin...

Hoş geldiniz.

2018 yılında kurulan BGS Pilates Studio, amatör ya da profesyonel sporcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Merkezimiz spora dair hemen her alanda yüksek kaliteli ekipmanları ve deneyimli eğitmenleri ile hizmet vermektedir.

Aletli Pilates

Stüdyomuzda tüm aletli pilates dersleri, tüm vücut çalışması sağlamak için kasları uzatarak güçlendirmeye, denge, esneklik, dayanıklılık ve akciğer kapasitesini arttırmaya yönelik çekirdek gücü oluşturmaya odaklıdır.

Hamile Pilatesi

Pilates çekirdek gücü oluşturmada harika bir egzersiz metodudur. Pilates ile çalıştırılmış karın, sırt ve pelvik taban kasları, daha rahat bir hamilelik ve doğum dönemi desteği sağlar.

Mat Pilates

Mat Pilates derslerimizde pilatesin temel prensipleri doğrultusunda çekirdek gücü, esnekliği, dengeyi ve dayanıklılığı geliştirmeyi odaklarız. Vücuttaki kasları kullanarak nefesi düzenleme ve omurgayı hizalama farkındalığı oluşur.

Fotoğraf Galerisi

Telefon

0850 420 0496
0850 420 0GYM

Çalışma Saatleri

Haftanın 7 günü 09:00 - 23:00

E-Posta

bilgi@bulutgym.com

Yabancı kalmayın, bize ulaşın!

İletiniz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İlginiz için BGS Pilates Studio ekibi olarak teşekkür ederiz.

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkür Ederiz!
Lütfen e-posta adresinizi ve mesajınızı doğru ve yazınız